• קרב מגע לנוער
  • הגנה עצמית לנשים
  • קרב מגע לילדים ונערים
  • קרב מגע לגברים

קרב מגע חיפה

כתובת:

 

בקרוב ייפתח סניף חדש בחיפה

רוצים לקבל עידכון? צרו קשר – כאן

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד על אומנויות לחימה בחיפה

קרב המגע הינה שיטה להגנה עצמית שהפכה לשיטה סדורה ולאומנות לחימה מן המניין במהלך שנות ה-80 של המאה ה-20. בארץ יש מספר מועדוני קרב מגע כשהגדול והמקצועי ביותר מביניהם הינו מועדון אימפקט קרב מגע עם למעלה מ-1000 תלמידים המתאמנים מצפון הארץ עד דרומה. תושבי העיר המעוניינים להתאמן ב  "קרב מגע חיפה" או "הגנה עצמית חיפה" יוכלו למצוא מועדון של אימפקט קרב מגע בחיפה, המקיים את אימוניו בשכונת רוממה שבעיר.

נדב, המדריך הראשי במועדון, מתאמן קרב מגע למעלה מ-13 שנים, הוא הוכשר והוסמך ע"י מאסטר זאב כהן, המייסד והמדריך הראשי של מועדון אימפקט . נדב, מחזיק בדרגת בוגר 4 ובעל ניסיון נוסף באומנויות לחימה אחרות כמו קרטה ואגרוף תאילנדי. השיעורים במכון שברוממה ( רחוב אורן 25, קומה ב' ) מיועדים לכל הגילאים: ילדים, נוער ובוגרים ומתקיימים בימים ראשון ורביעי.

נדב בונה ביחד עם זאב ופאבל, המדריכים הראשיים של רשת המועדונים "אימפקט" תוכנית שנתית לכלל קבוצות הגיל. התוכנית מושתת על קוריקולום בינלאומי ( תוכנית לימודים ) המשלב את הטכניקות השונות של השיטה: הגנה נגד חניקות, הגנה נגד תקיפות כלי נשק ( חמים וקרים ), תקיפות, הימנעות ויציאה מסיטואציות קיצוניות, הגנה על צד שלישי, הגנה נגד תקיפה של מספר אנשים, אימוני כושר ועוד. אחת לחצי שנה מתקיימים במועדון בחינות למעבר דרגה בהם לוקחים חלק מהמדריכים הבכירים הנוספים של המועדון מסניפים אחרים.

אם גם אתם רוצים להצטרף להדרכות ושיעורים של קרב מגע בחיפה במועדון אימפקט, אתם מוזמנים לפנות עוד היום במייל או בטלפון  054-3444305 ונשמח לסייע לכם בתהליך ההרשמה.

קרב מגע זה מעניין - שתפו עם חברים
חזרה לרשימת הסניפים

בואו להתאמן איתנו    אשמח לקבל מידע שיווקי

    054-3444305

    054-3444305